TARCZE HAMULCOWE
SUNRICH®

Technologia Geomet®

TRZY CELE
NA DRODZE
DO PERFEKCJI

Żeliwny odlew wykonany w technologii GEOMET360

Prześwietlone pod każdym możliwym kątem w kwestii mikropęknięć

Odporne na amplitudy temperatur w czasie pracy

BEZPIECZEŃSTWO

Każda tarcza na etapie produkcji poddawana jest dokładnemu wyważaniu,a pouzyskaniu satysfakcjonującego wyniku prześwietlana pod kątem ewentualnych mikropęknięć. Wszystko po to, by układ kierowniczy i hamulcowy działał bez zarzutu, a kierowca nie odczuwał żadnego dyskomfortu w postaci tzw.”bicia”.

 

BEZAWARYJNOŚĆ

Długie przebiegi przy niskim zużyciu materiału ciernego? To możliwe dzięki technologii GEOMET360, czyli specjalnej metody galwanizacji. Gwarantuje ona dłuższą wytrzymałość oraz niewielkie zużycie powłoki. Przyjmuje się, że absolutne minimum ścieralności tarczy to dwukrotna wymiana klocków hamulcowych. Ponadto, tarcze Sunrich® są odporne na amplitudy temperatur w czasie pracy (częsty problem kierowców, czyli”zagrzana” tarcza + myjnia= wygięcie tarczy – wyeliminowany).

 

ESTETYKA

GEOMET360 to nie tylko gwarancja dłuższej wytrzymałości, ale także świetny efekt wizualny – wygląd tarcz naprawdę „cieszy oko”. Otrzymujecie Państwo tarczę suchą, gotową do montażu po wyjęciu z opakowania, która nawet po przepracowaniu utrzymuje matowy, elegancki i minimalistyczny odcień. Dodatkowo, antykorozyjna powłoka eliminuje proces rdzewienia także w najbardziej newralgicznym punkcie – mocowaniu do piasty.

Before After