Dlaczego, Szanowny Internauto, trafiłeś na domenę niezawodneczesci.pl?

Każdy członek zespołu Sunrich®/Sekureco® posiada co najmniej dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze automotive. Bez względu na branżę, w której się pracuje, jakość jest wypadkową doświadczenia i pasji. Nie ma skróconych dróg.

DROGA, KTÓRĄ PODĄŻAMY…KILKA SŁÓW O GŁÓWNEJ IDEI.

O jakości i referencjach produktów przeczytać możecie Państwo w zakładkach, natomiast – przedstawiajac się tym z Państwa, którzy marki nie znają – powiemy kilka słów o tym, co wyróżnia nas na mapie dystrybutorów.

Od początku działaności w kraju, a także innych państwach europejskich, udzielamy lokalnych wyłączności, zaopatrując tylko jedna hurtownię na danym obszarze. W przypadku mniejszych firm z reguły jest to miasto lub powiat. W szczególnych – cały makroregion lub województwo.
W najlepszych – cały kraj.

Wierzymy i wiemy, że lojalność i budowanie długotrwałej relacji z jednym odbiorcą jest skuteczniejszym środkiem do kreowania wizerunku marki premium oraz zapobiega tak zwanym w branży „wojnom cenowym”, co skutkuje zmniejszeniem sprzedaży.

Od pięciu lat dostarczamy Wam części do układów hamulcowych i układów zawieszenia.

Stworzyliśmy rodzinę, doskonale dopasowaną i kompatybilną ze sobą.

Rodzinę, która najlepsze wyniki osiąga, gdy jest razem.

Rodzinę, z którą dobrze wychodzi się nie tylko na zdjęciach.

Rodzinę, która zapewni Wam bezpieczeństwo.

Dołącz do niej.

Od 15 lat SUNRICH® specjalizuje się w produkcji klocków hamulcowych do samochodów osobowych, współpracując ze znanymi markami klocków dostępnymi na półkach każdej motoryzacyjnej hurtowni, sklepu czy stacji serwisowej.

DOSTAWA TOWARU

Polska – przesyłki drobne

Zasady są bardzo proste: składając zamówienie na nasze produkty, otrzymacie je Państwo przesyłką kurierską następnego dnia. Warunek jest jeden: zamówienie musi zostać złożone do godziny 13:00. Zamówienia, które wpłynęły po tej godzinie będą realizowane w kolejnym dniu roboczym.

 

Polska – przesyłki paletowe

Współpracujemy z uznanymi przewoźnikami w kraju. Duże zamówienia realizujemy do 7 dni roboczych.

Jeśli jesteście naszymi klientami wiecie Państwo, że przyjętym standardem Sunrich/Sekureco jest brak pobierania opłat kurierskich.

Jeśli nie, to także już wiecie

 

Przesyłki międzynarodowe i odbiór osobisty

Przesyłki międzynarodowe realizujemy do 10 dni roboczych. Możliwy jest odbiór osobisty zamówionych towarów. Nasz magazyn mieści się w Gorlicach przy ulicy Bieckiej 21A.

MARKETING I WSPARCIE

Przywiązujemy ogromną uwagę do wsparcia naszych dystrybutorów. Zostając naszym klientem, otrzymujecie Państwo pakiet materiałów promocyjnych, a więc banery reklamowe, ulotki, katalogi a także gadżety (współpracujemy m.in. z marką Ledlenser®), kombinezony i artykuły wyposażenia warsztatu. Prowadzimy kampanie reklamowe w sieci i telewizji.

Wszystko po to, by przekraczając próg Waszej hurtowni klient wiedział, co chce kupić.

UWAGI KOŃCOWE

Jeśli interesuje Państwa nasza oferta, będziemy wdzięczni za wszelkie pytania, ale także i sugestie.

Rozwój to nie tylko powiększające się magazyny, ale przede wszystkim wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Zawsze będziemy podążać drogą zrówoważonego rozwoju i nieustannego samodoskonalenia.

Zapraszamy Państwa na przejażdżkę tą drogą!