KLOCKI HAMULCOWE
SUNRICH®

SKUTECZNIE HAMUJEMY ROZPĘDZONE CENY

Certyfikat E1

Niemiecka homologacja wg normy ECE R90

Akcesoria montażowe w każdym zestawie

Od 15 lat SUNRICH® specjalizuje się w produkcji klocków hamulcowych do samochodów osobowych, współpracując ze znanymi markami klocków dostępnymi na półkach każdej motoryzacyjnej hurtowni, sklepu czy stacji serwisowej.

MYŚLIMY BEZPIECZNIE

Ponieważ bezpieczeństwo zaczyna się od SUNRICH®, a SUNRICH® to rzetelność. Badania homologacyjne przeprowadzamy wyłącznie w niemieckim instytucie certyfikacyjnym, podążając ściśle według procedur i wymagań regulacji ECE-R90. Wynikiem tych działań jest otrzymanie znaku E1, co potwierdza doskonałość oraz bezpieczeństwo oferowanych produktów.

MYŚLIMY EKONOMICZNIE I ORGANICZNIE

Organiczna mieszanka cierna SUNRICH® od momentu projektowania pozbawiona jest wszelkiej zawartości miedzi oraz metali ciężkich. Myślimy użytkowo – nasze klocki nie piszczą, nie brudzą obręczy kół, zawierają bogaty zestaw akcesoriów montażowych ze smarem, co umożliwia szybką i bezproblemową wymianę klocków nawet przez mechaników z zamiłowania.

MYŚLIMY KREATYWNIE

Dlaczego?. Ponieważ to,co dla innych jest wartością dodaną do swoich klocków hamulcowych i jest powodem do odrębnych akcji reklamowo-marketingowych, dla SUNRICH® jest po prostu od zawsze przyjętym standardem.